Zadzwoń
(32) 793 89 89
Napisz
kontakt@pwvita.pl
Dane firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe VITA Sp. z o.o.
ul. Kanarków 5
41-200 Sosnowiec
NIP: 644 34 18 888
REGON: 241127828
KRS: 0000324046

Dane kontaktowe

tel. 32 793 89 89
mail: kontakt@pwvita.pl


Pokaż jak dojechać..

Skorzystaj z formularza kontaktowego

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu kontaktu i przesłania oczekiwanych przeze mnie treści lub w celu przygotowania oraz realizacji umowy przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vita Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz przesyłanie newslettera przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vita Sp. z o.o.

Informujemy, że Państwa zgoda jest dobrowolna. Mają Państwo prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody), prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. W każdym z wymienionych przypadków prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@pwvita.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vita Sp. z o.o. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować z podanego adresu mailowego na adres kontakt@pwvita.pl. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności oraz realizacji obowiązku informacyjnego RODO.